logo



wróć do listy turniejów

Cud nad Wisłą - RADZYMIN 15.08.2020

Wpłata 50 zł od pary do 12.08 na konto Radzymińskiego Ośrodka Kultury i Sportu: 27 2490 0005 0000 4530 2979 1788
Po zaksięgowaniu wpłaty rejestracja zostanie potwierdzona.
Zgłoszenia na miejscu możliwe w ramach limitu.

Limit zgłoszeń wynosi 74.



zarejestruj się




Lista startowa
wkkraj
1Ewa Miszewska cezar19.0flaga
Jacek Dmowski cezar13.0flaga
2Waldemar Kałuzyński cezarflaga
Artur Duczmalewski cezarflaga
3Marek Jefremienko cezar1.5flaga
Stanisław Rękas cezar1.5flaga
4Andrzej Łukianiuk cezar3.0flaga
Andrzej Rzechuła cezar3.0flaga
5Adam Wszeborowski cezar5.0flaga
Tomasz Zaleski cezar5.0flaga
6Daniel Zalewskiflaga
Igor Litnerflaga
7Ewa Gołackaflaga
Urszula Probulska flaga


Lista oczekujących
wkkraj
1Irena Chodorowska cezarflaga
Jan Chodorowski cezarflaga
2Lech Sadoś cezarflaga
Jerzy Kuhn cezarflaga
3Dariusz Płoszaj cezarflaga
Witold Żygulski cezarflaga
4Jan Syska cezarflaga
Dariusz Poniatowski cezarflaga
5Krzysztof Latoszewski cezar9.0flaga
Anna Mandecka cezar7.0flaga
6Dariusz Krakowiak cezar3.0flaga
Dariusz Wojna cezar3.0flaga
7Ireneusz Grynczewski cezarflaga
Dariusz Zembrzuski cezarflaga
8Krzysztof Hordyński cezarflaga
Zofia Hordyńska cezarflaga
9Dariusz Wegrowicz cezar5.0flaga
Piotr Kopko cezar4.0flaga
10Wiesław Olszewski2.5flaga
Grażyna Jaskulska2.0flaga
11Halina Borewicz cezar9.0flaga
Andrzej Borewicz cezar11.0flaga
12Jacek Metter cezar3.0flaga
Mirosław Zawiślak cezar2.5flaga
13Edward Krusiewicz cezar7.0flaga
Mirosława Swoboda cezar2.0flaga
14Bogdan Dejnakowski cezar4.0flaga
Joanna Serwatowska cezar2.0flaga
15Artur Rutkowski cezar19.0flaga
Zdzisław Laszczak cezar15.0flaga
16Bogusław Pawszak cezar12.0flaga
Krzysztof Sokół cezar4.0flaga
17Joanna Klamczyńska cezarflaga
Marek Klamczynski cezarflaga
18Jacek Koter cezar5.0flaga
Tomasz Paluchowski cezar13.0flaga
19Rafał Maszenda cezarflaga
Piotr Nowicki cezarflaga
20Jacek Piliszekflaga
Bogdan Trzemeckiflaga
21Paweł Lasota cezarflaga
Dariusz Sierocki cezarflaga
22Marian Krasowski cezar7.0flaga
Miroslaw Morchat cezar5.0flaga
23Wiesław Olszewski cezar2.5flaga
Romek Wajs cezar3.0flaga
24Jarosław Kostrzewa cezarflaga
Witold Bielecki cezar2.5flaga
25mariusz mączewski cezar2.5flaga
Tomasz Zataj cezarflaga
26Giedre Jankunaiteflaga
Giedrius Szarkanasflaga
27Olga Wrzos cezar4.0flaga
Leszek Jędrzejczak cezar2.5flaga
28Sabina Grzejdziak cezar13.0flaga
Igor Grzejdziak cezar15.0flaga
29Anna Sarniak cezar21.0flaga
Iwona Czajka cezar9.0flaga
30BARBARA KRÓLAK2.5flaga
KAZIMIERZ KRUPIŃSKI3.0flaga
31Marek Szakun cezar3.0flaga
Włodzimierz Urbanowicz cezar4.0flaga
32Sławomir Bąk cezar5.0flaga
Mariusz Bartkowski cezar17.0flaga
33radosław rozman cezar2.0flaga
marek jaroszkiewicz cezar3.0flaga
34Joanna Derewońko cezar4.0flaga
Tadeusz Luzak cezar12.0flaga
35Dominik Magryś cezar1.5flaga
Tomasz Magryś cezar2.0flaga
36Krzysztof Pietruszka cezar2.5flaga
Karolina Kupczyk cezar2.5flaga
37Iwona Zielinska cezarflaga
Aleksander Marciniak cezarflaga
38Edmund Czubak cezarflaga
Urszula Staniszewska cezarflaga
39Waldemar Skladanowski cezar5.0flaga
Boguslaw Chomentowski cezar5.0flaga
40Adam Karczmarz cezar5.0flaga
Dominik Głowacki cezar3.0flaga
41Joanna Zalewska cezar3.0flaga
Piotr Nawrocki cezar19.0flaga
42Anna Zalewska cezar1.5flaga
Andrzej Reda cezar2.0flaga
43Zofia Zaręba cezarflaga
Janusz Zaręba cezarflaga