logo



Inżynierowie w internecie - 23 lutego g. 17:00

Pary z listy rezerwowej będą dopuszczane 5-10 min przed rozpoczęciem w miarę wolnych miejsc.

Limit zgłoszeń wynosi 39.



zarejestruj się




Lista startowa
cezar nickBBO
117729Emil Sołtysiak Emil57
17046Jerzy Kuhn wiewiorek
214450Piotr Makohin makohinek
8543Marek Jaroszkiewicz marurs200
36542Irena Chodorowska ICH1
6543Jan Chodorowski Jancho
416859Ireneusz Grynczewski Irek G
7854Witalis Talar Witalis
56898Włodzimierz Rutkowski wengorz
15855Roman Kowalewicz romeo2310
619380Marek Borkowski margd1
3648Albin Borkowski pzbs03648
711191Dariusz Wegrowicz DAREK W
7946Edward Witan specimen
86845Tomek Paluchowski Paltomek
12012Jacek Koter Jkoter
916473Wojciech Niewiadomski WN24
11932Marek Borewicz Mborewicz
1016345Lech Bujnowski elbi39
19085Zdzislaw Pietruszewski ZDZICH27
1112208Krzysztof Kudokas krzychu7
 Anna Sawickaja_ania
126752Jacek Lipiński oldlip42
6918Piotr Siekański PS56
1318757Zofia Hordyńska Zalesianka
6628Krzysztof Hordyński KrzyHor
1420749magda bykowska magdaa55
 dariusz kroguldarekk61
156661waldemar kałuzynski finnPL6
11658zofia zaręba iris47
1619486Iwona Klorek iwonamaria
20833Alina Radlińska alinka23
1718165Dariusz Kłodos Tymon1
18166Arkadiusz Wódkowski arco1969
1810833Aleksander Szczupakowski olos57
14528Marek Palubinski alfik55
196766Wiesław Maciejczuk macmac12
7053Krzysztof GOŁAŚ karbinol
207051Edward Branicki edbra
12638Tomasz Branicki Tomekbra
2116344Witold Starkiewicz Witkacy12
17051Jan Wadowski Wada1910
2219837Adam Kowalczyk Adwlad
20247Zygmunt Tolak Zyga38
2319677Jacek Jeleński jjjjelonek
19706Włodzimierz Fabjański wlodek112
246800Sylwester Młynarczuk Pluto2015
6876Janusz Radecki Syml
257786Bogdan Dejnakowski Bogdaj20
17998Joanna Serwatowska Ziutka612
26 Grzegorz Kuczewskikucza1980
 Andrzej Kamińskiakwawa
2719157Grażyna Jaskulska mat7031
18419Tomasz Gellert Dobryczlow
2810105Robert Głowacki berendei
15822Jacek Metter Wujaszek
2919102Marek Jefremienko Lipowa
18830Stanisław Rękas rst46
307789Bogusław Dziarmaga-Działyński Alhemig66
10444Stefan Cabaj stephzc
3115003Hanna Kalotka-Kręglewska hanpol
15004Tomasz Kręglewski hitk1
323023Teresa Roszkowska-Śliż rus489
18298Ryszard Pietrzak mila65
339929Waldemar Stępiński TRASER959
10504Andrzej Sontowski traser960
3418861Małgorzata Dmowska malgo10
19071Wojciech Gajzler Lucky57
3510119Mirosława Siwek Kajamira
7069Grażyna Wyczółkowska grazyna201
3618479Magdalena Czajkowska Wodniczka
9734Krzysztof Kowalczyk bsek
376973Piotr Tuszyński fredzik1
17155Sławomir Bąk baczek
3817683Darla Szywalska sloneczko8
18983Jacek Karczmarczyk jacektk


Lista oczekujących
cezar nickBBO
118421Jan Ratter Jan Ratter
12356Maciej Guzowski jaglover
218862Dariusz Płoszaj 444Darek
18260Tomasz Wolfke TomWolwus
39780Marek Cieniewicz madado
13939Zbigniew Dembiński ZibiD
420000Wojciech Bartnik Wojtek2000
6811Jacek Musiał walery44
57814piotr kuzmicz piotr7814
14179ryszard pisarczyk rpg42
65642Barbara JAROTA -Romaniuk basia_
5789Jaroslaw Romaniuk jromaniukvgr
721231Czesław Kornatka tjerez
17659Jerzy Noworol Filharmoni
811648zofia zareba iris47
6717jolanta krogulska jolakrog