logo



Inżynierowie w internecie - 12 stycznia g. 17:00

Pary z listy rezerwowej będą dopuszczane 5-10 min przed rozpoczęciem w miarę wolnych miejsc.

Limit zgłoszeń wynosi 39.



zarejestruj się




Lista startowa
cezar nickBBO
16898Włodek Rutkowski wengorz
15855Roman Kowalewicz romeo2310
219677Jacek Jeleński jjjjelonek
19706Włodzimierz Fabjański wlodek112
36542Irena Chodorowska ICH1
6543Jan Chodorowski Jancho
412638Tomasz Branicki Tomekbra
7051Edward Branicki edbra
55642Barbara Jarota-Romaniuk basia_
5789Jarosław Romaniuk jromaniuk
66800Sylwester Młynarczuk Pluto2015
6876Janusz Radecki Syml
719837Adam Kowalczyk Adwlad
20247Zygmunt Tolak Zyga38
817683Darla Szywalska sloneczko8
18983Jacek Karczmarczyk jacektk
97814piotr kuźmicz piotr7814
14179ryszard pisarczyk rpg42
103023 Teresa Roszkowska-Śliż rus489
18298 Ryszard Pietrzak mila65
116780Anna Mandecka aniam
6747Krzysztof Latoszewski sprezyna
1216345Lech Bujnowski elbi39
19085Zdzislaw Pietruszewski ZDZICH27
1320000Wojciech Bartnik Wojtek2000
6811Jacek Musiał walery44
1412012Jacek Koter jkoter
6845Tomasz Paluchowski Paltomek
1519102Marek Jefremienko Lipowa
18830Stanisław Rękas rst46
1614528Marek Palubinski alfik55
10833Aleksander Szczupakowski olos57
1717046Jerzy Kuhn wiewiorek
17729Emil Sołtysiak Emil57
18 Grzegorz Kuczewski140kotarek
 Andrzej Kamiński140kotarek
1910105Robert Głowacki berendei
15822Jacek Metter Wujaszek
2018260Tomasz Wolfke TomWolwus
18862Dariusz Płoszaj 444Darek
2115003Hanna Kalotka-Kręglewska hanpol
15004Tomasz Kręglewski hitk1
2217658aleksandra szemietowa chem111
19507elzbieta fiejka elfa01
2316344Witold Starkiewicz Witkacy12
17051Jan Wadowski Wada1910
2418757Zofia Hordyńska Zalesianka
6628Krzysztof Hordyński KrzyHor
2519380Marek Borkowski margd1
3648Albin Borkowski pzbs03648
267786Bogdan Dejnakowski Bogdaj20
17998Joanna Serwatowska Ziutka612
279780Marek Cieniewicz madado
13939Zbigniew Dembiński ZibiD
2819157Grażyna Jaskulska mat7031
18419Tomasz Gellert Dobryczlow
2920749Magdalena Bykowska magdaa55
 Dariusz Krogul140kotarek
306766Wiesław Maciejczuk Macmac12
7053Krzysztof Gołaś karbinol
317789Bogusław Dziarmaga-Działyński Alhemig66
10444Stefan Cabaj stephzc
3214442Marek Lenart 3729
17075Jerzy Kotowski kotow
3315760Tadeusz Pawlak TadPw
15857Tomasz Mikołajczyk TM66
3414529IRENEUSZ CYBULSKI irrys
4125Mariusz Faliński Amigo2012
3512208Krzysztof Kudokas krzychu7
11658Zofia Zaręba iris47
3618479Magdalena Czajkowska Wodniczka
 Krzyś Kowalczyk140kotarek
379929Waldemar Stępiński TRASER959
10504Andrzej Sontowski traser960
3811191Dariusz Wegrowicz DAREK W
16879Piotr Kopko Pierulis
3916473Wojciech Niewiadomski WN24
11932Marek Borewicz Mborewicz
4019684Anna Smoluchowska LedZep15
17233Jan Kosieradzki Janek Ko


Lista oczekujących
cezar nickBBO
117155Sławomir Bąk baczek
6990Urszula Górecka-Wideryńska widula
216859Ireneusz Grynczewski Irek G
7854Witalis Talar witaLis
319663Ewa Wawrowska wjwae
8970Bogusław Pawszak edukacja
417233Jan Kosieradzki Janek Ko
20005Dariusz Wasilewski dwwts
510119Miroslawa Siwek Kajamira
7069Grazyna Wyczolkowska grazyna201
69734Krzysztof Kowalczyk bsek
18479Magdalena Czajkowska Wodniczka