logo



Inżynierowie w internecie - 15 czerwca g. 17:00

Pary z listy rezerwowej będą dopuszczane 5-10 min przed rozpoczęciem w miarę wolnych miejsc.

Limit zgłoszeń wynosi 38.



zarejestruj się




Lista startowa
cezar nickBBO
16898Włodzimierz Rutkowski wengorz
15855Roman Kowalewicz romeo2310
2 Wojtek BartnikWojtek2000
 Jacek Musiałwalery44
36845Tomek Paluchowski Paltomek
12012Jacek Koter Jkoter
417683Darla Szywalska sloneczko8
17684Waldemar Miloszewski Milowal
59929Waldemar Stępiński TRASER959
10504Andrzej Sontowski traser960
619085Zdzisław Pietruszewski ZDZICH27
16345Lech Bujnowski elbi39
76800Sylwester Młynarczuk Pluto2015
6876Janusz Radecki Syml
810105Robert Głowacki berendei
15822Jacek Metter Wujaszek
96705Zdzisław Kowalewski Poznan2
11191Dariusz Wegrowicz DAREK W
10 Grzegorz Kuczewskikucza1980
 Andrzej Kamińskiakwawa
1119677Jacek Jeleński jjjjelonek
19706Włodek Fabjański wlodek112
1219837Adam Kowalczyk Adwlad
20247Zygmunt Tolak Zyga38
1320749magdalena bykowska magdaa55
 dariusz kroguldarekk61
1418821Marek Melsztyński melmarek
18843Wojciech Słysz ewelink231
1516344Witold Starkiewicz Witkacy12
16451Jacek Paluchowski kecaj83
166780Anna Mandecka aniam
6747Krzysztof Latoszewski sprezyna
179780Marek Cieniewicz madado
13939Zbigniew Dembiński ZibiD
187814piotr kuźmicz piotr7814
14179ryszard pisarczyk rpg42
1915264Alina Filipkowska Hankafil
7051Edward Branicki edbra
2018830Stanisław Rękas rst46
19102Marek Jefremienko Lipowa
216766Wiesław Maciejczuk Macmac12
7053Krzysztof Gołaś karbinol
2210444Stefan Cabaj stephzc
7789Bogusław Dziarmaga-Działyński Alhemig66
2316859Ireneusz Grynczewski Irek G
7854Witalis Talar witaLis
2418603Mirosława Swoboda jared26
18419Tomasz Gellert Dobryczlow
2519344Łukasz Chrzanowski lukxchr
19474Agnieszka Tokarczyk itula
266752jacek lipiński oldlip42
6918piotr siekański PS56
2717729Emil Sołtysiak Emil57
 Aleksander Gindaalex204
2814528Marek Palubinski alfik55
10833Aleksander Szczupakowski olos57
296539Robert Chmielak Chrob
18479Magdalena Czajkowska Wodniczka
306990Urszula Górecka-Wideryńska widula
17155Sławomir Bąk baczek
318543Marek Jaroszkiewicz marurs200
14450Piotr Makohin makohinek
3218757Zofia Hordyńska Zalesianka
6628Krzysztof Hordyński KrzyHor
3318486Irena Wilczyńska Irena W
18547Urszula Niespodziewańska Urszula1500
3410119Miroslawa Siwek Kajamira
7069Grazyna Wyczolkowska grazyna201
3514442Marek Lenart 3729
15075Jerzy Kotowski kotow
366717Jolanta Krogulska jolakrog
11658Zofia Zaręba iris47
376973Piotr Tuszyński fredzik1
17155Sławomir Bąk baczek
3817659Jerzy Noworol Filharmoni
17061Urszula Kielak 1kulka
3912356Maciej Guzowski jaglover
18421Jan Ratter Jan Ratter


Lista oczekujących
cezar nickBBO
117350Janusz Zagała janusz41
11240Andrzej Pluszczewski andrzej67
25642Barbara Jarota-Romaniuk basia_
5789j Romaniuk jromaniuk