logo



wróć do listy turniejów

Inżynierowie w internecie - 26 maja g.16:00

Pierwszeństwo udziału w zawodach mają członkowie Samorządów Zawodów Zaufania Publicznego, zrzeszoni w Mazowieckim Forum (MFSZZP) oraz osoby regularnie grywające w granym na żywo cyklu turniejów MOIIB. Pozostałe osoby w ramach wolnych miejsc.
Proszę o zachowanie czujności w momencie rozpoczęcia turnieju, zdarza się że BBO usuwa turniej bez jakiejkolwiek informacji, w takim przypadku zostanie od razu założony kolejny turniej z krótkim czasem rejestracji.
Osoby z rezerwy

Limit zgłoszeń wynosi 40.



zarejestruj się




Lista startowa
cezar nickBBO
117998Joanna Serwatowska Ziutka612
7786Bogdan Dejnakowski Bogdaj20
26832Teresa Olczyk teresao
8403Andrzej Fryszkowski fryszkoa
36542Irena Chodorowska ICH1
6543Jan Chodorowski Jancho
46628Krzysztof Hordyński KrzyHor
18757Zofia Hordyńska Zalesianka
519085Zdzislaw Pietruszewski ZDZICH27
16344Witold Starkiewicz Witkacy12
66711Hanna Koziorowska Hania53
6591Grzegorz Fijałkowski Wincent
76904Lech Sadoś lech430103
17046Jerzy Kuhn wiewiorek
87033Dariusz Zembrzuski darzem
16859Ireneusz Grynczewski IREK G
919663Ewa Wawrowska wjwae
18165Dariusz Kłodos Tymon1
1018821Marek Melsztyński melmarek
18843Wojciech Słysz ewelink231
116717Jolanta Krogulska jolakrog
11658Zofia Zaręba iris47
1211191Dariusz Wegrowicz DAREK W
16879Piotr Kopko Pierulis
1318603Mirosława Swoboda Svo57
6721Edward Krusiewicz edkrus
1410119Miroslawa Siwek Kajamira
7069Grazyna wyczolkowska grazyna201
156898Włodzimierz Rutkowski wengorz
15855Roman Kowalewicz romeo2310
1611595Dariusz Wojna wojakd
17854Dariusz Krakowiak gazerka
1720005Dariusz Wasilewski dwwts
16345LECH BUJNOWSKI elbi39
1818862Dariusz Płoszaj 444Darek
18260Tomasz Wolfke TomWolwus
193023Teresa Roszkowska-Śliź rus489
18298Ryszard Pietrzak Mila65
2017436Dariusz Gelo T_quila
6761Adam Łaszczotko Azor61
2112012Jacek Koter jkoter
6845Tomasz Paluchowski Paltomek
2210146Katarzyna Paluchowska kmm62
6615Jerzy Greś jmg
2317051Jan Wadowski Wada1910
14442Marek Lenart 3729
247051Edward Branicki edbra
12638Tomasz Branicki Tomekbra
256800Sylwester Młynarczuk Pluto2015
6876Janusz Radecki Syml
2615003Hanna Kalotka-Kręglewska hanpol
15004Tomasz Kręglewski hitk1
275769Lechoslaw Piotrowski lechu
15075Jerzy Kotowski kotow
286526Waldemar Burakowski trykacz
7053Krzysztof Gołaś karbinol
297814piotr kuźmicz piotr7814
14179ryszard pisarczyk rpg42
3010356Agnieszka Jończyk agnieszka
19365Andrzej Łodziński adny51
316638Włodzimierz Janeczek barkan
6900Tomasz Ryffa taryfa
3211615Katarzyna Kumela kkumela
17659Jerzy Noworol Filharmoni
3315760Tadeusz Pawlak TadPw
15857Tomasz Mikołajczyk TM66
349780Marek Cieniewicz madado
13939Zbigniew Dembiński ZibiD
356766Wieslaw Maciejczuk macmac12
6960Janusz SZukszta jansz7
3610340Michał Tuczyński tuczu
6781Kazimierz Marcinkowski km333
379929Waldemar Stępiński TRASER959
10504Andrzej Sontowski traser960
3818797Teresa Guberow bajbusia
18983Jacek Karczmarczyk jacektk
3918120Hubert Kędziorek hubertus7
1997Grażyna Gruszczyńska grazka
4010444Stefan Cabaj stephzc
7789Bogus DZiarmaga Dzialynski alhemig66
416959Zofia Szuchnik Sophie515
6530Jerzy Cel Jurlec
4212460Sławomir Stępniewski SSt_7691
12303Przemysław Zyśk przemo1
4310105Robert Głowacki Berendei
15822Jacek Metter Wujaszek
4412123Mateusz Stępiński mati28
18011Filip Parol filipparol
4514532Krzysztof Makuch hruban
10191Artur Duczmalewski arturd
4661988Wojtek Kała kałwoj007
17584Jerzy Olszewski pituch45


Lista oczekujących
cezar nickBBO
117155Sławomir Bąk baczek
6990Urszula Gorecka—Widerynska widula